Pracuj z nami!

#workwithus

W CARRY stawiamy na ukierunkowany i indywidualny rozwój osobisty. Tworzymy fantastyczną atmosferę pracy i pracujemy w ambitnym oraz zgranym zespole. Staramy się, aby każdy czuł się u nas wyjątkowy i doceniony. Jako firma doskonale znamy wartość naszych współpracowników. Cenimy ich umiejętności oraz dostarczamy ogromną dawkę wiedzy od siebie. Naszym pracownikom oferujemy jasną ścieżkę rozwoju oraz możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom oraz możliwościom awansu wewnętrznego.

#carryteam

W CARRY lubimy, to co robimy. Jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój. Doceniamy i zauważamy, to co najlepsze w ludziach. Szukamy pasjonatów, z którymi będziemy mieli szanse dalej budować naszą markę. Jeśli moda jest Twoją pasją i lubisz kontakt z ludźmi to trafiłeś idealnie. Jeśli chcesz stać się częścią zespołu, który każdego dnia poprzez swoją pracę uczy się i rozwija – jeszcze lepiej. Dołącz do grona naszych 1000 pracowników i twórz CARRY razem z nami.

Czym kierujemy się w wyborze swoich pracowników?

Ich umiejętnościami, podejściem do pracy, punktualnością, rzetelnością oraz doświadczeniem (a to nie zawsze musi być bezpośrednio związane ze stanowiskiem pracy, na które się aplikuje).

Menu