Twoje miejsca

#yourplaces

Sieć sklepów

Nasza marka posiada ponad 100 własnych salonów, które zlokalizowane są w najpopularniejszych centrach handlowych w całej Polsce. Cenimy swoich pracowników, dlatego oferujemy im klarowną ścieżkę rozwoju. Pracownicy sklepu dbają zarówno o ekspozycje, sprzedaż towaru, jak i o obsługę klienta. Zastępca Kierownika oraz Kierownik Salonu zarządzają zespołem oraz wspierają pracę w sklepie. Natomiast Kierownik Regionu Sprzedaży koordynuje pracę salonów, które znajdują się w jego regionie.

Centrala/Biuro

Nasza centrala znajduje się w Poznaniu, to właśnie w niej podejmowane są kluczowe decyzje oraz projektowane kolekcje naszej marki. Swoje miejsce w centrali CARRY znajdą osoby z doświadczeniem w sprzedaży, księgowości, zasobach ludzkich, projektowaniu, visual merchandisingu, towarowaniu czy w imporcie. Większość rozwiązań oraz procesów wdrażanych w sieci tworzone jest przez pracowników centrali.

Magazyn

Ważnym obszarem działalności marki CARRY jest centrum logistyczne, które znajduje się w Żernikach pod Poznaniem. Tam, dzięki pracownikom, którzy dbają o terminowość możliwa jest sprawna wysyłka naszych kolekcji do wszystkich sklepów stacjonarnych oraz bardzo szybka realizacja zamówień internetowych.

Menu