Asystent w dz. kadr i płac

Praca dla Ciebie

stanowisko:

miasto:
POZNAŃ

#joboffer

OPIS STANOWISKA:

– bieżące zarządzanie dokumentacją kadrowo- płacową

– prowadzenie akt osobowych pracowników

– kompleksowa obsługa kadrowa salonów firmowych Spółki

– analiza poprawności grafików  i ewidencji czasu pracy

– realizowanie zadań wynikających z przepisów Prawa Pracy

– wspieranie działań innych pracowników działu

–  wspomaganie procesu prowadzenie rekrutacji

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe ukończone

– znajomość przepisów Prawa Pracy

– doświadczenie na podobny stanowisku w dziale personalnym lub stanowisku funkcyjnym w handlu

– doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia spraw pracowniczych

– biegła znajomość obsługi komputera w tym MS Office (WORD, EXCEL)

– bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania, energia w działaniu

– umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach wielozadaniowości

– rzetelność, odpowiedzialność  i terminowość, motywacja do pracy

OFERUJEMY:

– umowę o pracę na pełen etat

– stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie

– praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

– możliwość rozwoju

Zapraszamy do zaaplikowania !